۸۸۷۸۴۶۳۰  |  ۸۸۷۸۴۶۳۱ تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار

اقدامات دولت و مجلس برای حمایت از بازار سرمایه/ بورس ابزاری برای مولدسازی دارایی‌های دولت

اقدامات دولت و مجلس برای حمایت از بازار سرمایه/ بورس ابزاری برای مولدسازی دارایی‌های دولت

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه بورس کالا ابزار قدرتمندی برای مولدسازی به شمار می‌رود، گفت: اقدامات قابل توجهی از سوی دولت و مجلس برای حمایت از بازار سرمایه در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) و به نقل از ایرنا، محمد رضا پورابراهیمی، با بیان اینکه ظرفیت بورس کالا برای مولدسازی دارایی‌های دولت بسیار قابل توجه است، اظهار کرد: به طور کلی ظرفیت‌سازی مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت در کشور ایجاد شده که با نگاه ویژه دولت و مجلس در حال پیشروی است.

وی با اشاره به اینکه مجلس از حوزه مهندسی‌سازی باید بتواند اتفاقات مثبتی را در برنامه هفتم توسعه و بودجه ۱۴۰۳ برای اقتصاد کشور رقم بزند، افزود: برنامه‌های قابل توجهی در برنامه ۵ ساله هفتم توسعه و همچنین بودجه ۱۴۰۳ به منظور حمایت از بازار سرمایه در نظر گرفته شده است که با نهایی‌شدن تمامی الحاقیه‌های مربوط به برنامه هفتم، فهرست مطالب برای فعالان اقتصادی و بازار اعلام خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان‌اینکه اقدامات قابل توجهی از سوی دولت و مجلس برای حمایت از بازار در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: ظرفیت مناسبی به منظور بهره‌مندی از بورس کالا در کشور ایجاد شده است.

پورابراهیمی در پایان با تاکید براینکه بورس کالا ابزار قدرتمندی برای مولدسازی به شمار می‌رود، گفت: بورس کالا به دلیل رویکرد کاملا شفاف، علمی و تخصصی، بستر بسیار مناسبی برای مولدسازی دارایی‌های دولت است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

کارشناسان پشتیبانی

×